• Nowy
Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK
search
  • Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK
  • Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK
  • Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK
  • Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK
  • Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK

Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK

975,00 zł
Brutto
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK

Etui Combo Touch iPad Pro 11 1,2,3 gen. Sand UK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Szyfrowane połączenie (HTTPS)

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Polityka zwrotów

Combo Touch
Etui z podświetlaną klawiaturą i wskaźnikiem dotykowym do iPada Pro 12,9 cala (5. generacji), iPada Pro 11 cali (1., 2. i 3. generacji) i iPada Air (4. i 5. generacji)

Poznaj etui z klawiaturą, które zapewnia zupełnie nowy poziom wszechstronności. Pisz, przeglądaj, rysuj i czytaj na iPadzie Pro lub iPadzie Air wszystko to z zachowaniem bezpiecznej ochrony przodu, tyłu i rogów Twojego urządzenia.

To nie jest Laptop. To coś więcej.
Poznaj etui z klawiaturą, które zapewnia zupełnie nowy poziom wszechstronności. Pisz, przeglądaj, rysuj i czytaj na iPadzie Pro wszystko to z zachowaniem bezpiecznej ochrony przodu, tyłu i rogów Twojego urządzenia. Dzięki nowemu panelowi dotykowemu umożliwiającemu klikanie w dowolnym miejscu i klawiaturze firmy Logitech, takiej jak w laptopach, będziesz pracować i tworzyć bez żadnego wysiłku. Możliwości? Nieskończone.

Cztery tryby użytkowania
Etui Combo Touch obsługuje cztery tryby użytkowania, aby pomóc Ci ukończyć każde zadanie.

  • Tryb pisania: Umieść klawiaturę w pozycji pionowej i wyciągnij podstawkę, aby pisać notatki, wiadomości e-mail i nie tylko.
  • Tryb oglądania: Odczep klawiaturę i wyciągnij podstawkę, aby oglądać filmy i programy telewizyjne.
  • Tryb rysowania: Całkowicie wysuń podstawkę, aby uzyskać idealny kąt do ręcznego pisania notatek lub rysowania przy użyciu rysika Apple Pencil lub Logitech Crayon.
  • Tryb czytania: Odczep klawiaturę lub podłącz ją ponownie klawiszami skierowanymi do wewnątrz, aby czytać książki, artykuły i nie tylko.

Odłączanie klawiatury
Chcesz przerwać pisanie? Po prostu odczep klawiaturę, aby szkicować, czytać lub oglądać filmy na pięknym ekranie Twojego iPada. Następnie użyj regulowanej podstawki o kącie nachylenia 50 stopni, aby znaleźć idealny kąt widzenia.

Bezpieczna, dopasowana ochrona
To nie tylko ochrona. To spokój ducha. Etui Combo Touch zostało wyprofilowane w taki sposób, aby idealnie pasowało do iPada, chroniąc równocześnie przód, tył i rogi urządzenia przed zadrapaniami i uderzeniami. Możesz mieć pewność, że Twój iPad będzie zawsze bezpieczny i nie wypadnie z etui, więc możesz skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Nawet wtedy, gdy musisz przejść z iPadem od biurka do salonu lub zabrać go w podróż.

Panel dotykowy o najwyższej jakości

Klikaj wszędzie
Nowy panel dotykowy umożliwiający klikanie w dowolnym miejscu zapewnia większą swobodę, kontrolę i precyzję podczas wykonywania zadań, które wykonujesz każdego dnia przy użyciu aplikacji takich jak Safari, Keynote i Pages.

Nasz największy w historii panel dotykowy
W porównaniu do etui z klawiaturą Logitech dostępnych na rynku w 2020 r.
Poznaj największy panel dotykowy, jaki kiedykolwiek zaprojektowaliśmy do etui z klawiaturą. Większy panel dotykowy to więcej miejsca do pracy dzięki wykorzystaniu wszystkich gestów Multi-Touch, które już znasz i lubisz. Przesuwaj palcami, dotykaj, wykonuj gesty uszczypnięcia i przewijaj podczas pracy.

Krótki czas reakcji i wysoka niezawodność
Super responsywna, światowej klasy nawigacja, której możesz się spodziewać dzięki technologii Smart Connector a wszystko to bez konieczności parowania używanego urządzenia.

Pisz w dzień i w nocy
Podświetlane klawisze automatycznie dostosowują się do otoczenia dzięki 16 poziomom jasności dzięki czemu możesz widzieć klawisze i zachować koncentrację w każdym oświetleniu. Klawisze skrótów w górnej części klawiatury umożliwiają ręczną regulację jasności.

Pisz jak na laptopie
Każda klawiatura Logitech odwzorowuje 20 lat innowacji w pisaniu. Dzięki temu możesz wprowadzać tekst płynnie, naturalnie i dokładnie. Pisz wygodnie przez długie godziny dzięki klawiszom, które za każdym razem zapewniają doskonałą sprężystość.

Wykonane specjalnie dla iPada

Nasza najcieńsza konstrukcja
W porównaniu do etui z klawiaturą Logitech dostępnych na rynku w 2020 r.
iPad łączy w sobie estetyczny wygląd z czystym, eleganckim wzornictwem najcieńsze etui z klawiaturą i panelem dotykowym, jakie kiedykolwiek zaprojektowaliśmy.

Gładki tkany materiał
Elegancki, tkany materiał zewnętrzny w dotyku jest tak dobry, jak wygląda. Jest wygodny, przyciąga uwagę i świetnie wygląda w każdym miejscu.

Zasilanie i parowanie jednym kliknięciem
Etui Combo Touch umożliwia natychmiastowe sparowanie iPada przy użyciu złącza Smart Connector. Baterie nie są dołączone do zestawu, ponieważ wcale ich nie potrzebujesz etui Combo Touch jest zasilane bezpośrednio z iPada.

Miejsce na rysik Apple Pencil
Chcesz zwiększyć możliwości swojego rysika Apple Pencil? Etui Combo Touch zostało zaprojektowane z możliwością otwierania jednego boku, dzięki czemu może pozostawać włączone podczas ładowania rysika Apple Pencil.

Logitech
920-010172
24 Przedmioty

Opis

Kolor (wyliczeniowy)
Nie dotyczy
Waga
0kg
Materiał
400D
Typ (etui)
etui - klawiatura
Przekątna ekranu (urz.mobilne)
Nie dotyczy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.