• Nowy
Gra Xbox Series X Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna
search
  • Gra Xbox Series X Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna

Gra Xbox Series X Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna

202,00 zł
Brutto
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Gra Xbox Series X Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna

Gra Xbox Series X Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Szyfrowane połączenie (HTTPS)

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Polityka zwrotów

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna

Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem w świecie zniszczonym wojną i pełnym krwiożerczych bestii. Twoje zadanie? Musisz odnaleźć Ciri - swoją przybraną córkę obdarzoną mocą zdolną uratować świat lub pogrążyć go w ruinie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna składa się z podstawowej wersji gry oferującej ponad 100 godzin rozgrywki w otwartym świecie, a także dwóch ogromnych rozszerzeń fabularnych: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, które dają dodatkowe 50 godzin zabawy!

Oprócz całej wydanej wcześniej dodatkowej zawartości ta edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zawiera m.in. dedykowany tryb foto, zupełnie nowe przedmioty inspirowane serialem Wiedźmin od Netfliksa - miecze, pancerze oraz alternatywne stroje - i nie tylko!

GRA USPRAWNIONA Z MYŚLĄ O XBOX SERIES X|S
Odkrywaj unikalny świat mrocznego fantasy jak nigdy przedtem. Niniejsze wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wzbogacone jest o szereg usprawnień wizualnych oraz technicznych, w tym liczne ulepszenia graficzne, szybsze czasy ładowania, zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność, ray tracing w czasie rzeczywistym i wiele więcej nowości przygotowanych z myślą o dodatkowej mocy konsol Xbox Series X|S. Możesz również uwieczniać niezapomniane momenty ze swoich podróży po Kontynencie dzięki dedykowanemu trybowi foto.

GRAJ JAKO DOSKONALE WYSZKOLONY ŁOWCA POTWORÓW
Wiedźmini - od wczesnego dzieciństwa poddawani mutacjom i rygorystycznym treningom - cechują się nadludzkimi zdolnościami, siłą oraz refleksem. Tym samym stanowią jedyną przeciwwagę dla gnębiących świat potworów.

  • Siej postrach wśród wrogów jako zawodowy łowca potworów uzbrojony w szereg broni, które możesz ulepszać, eliksiry mutagenne i magię bojową.
  • Poluj na różnorodne niespotykane stwory - od dzikich bestii grasujących na górskich przełęczach po magiczne drapieżniki czające się w zaułkach gęsto zaludnionych miast.
  • Zapłatę wykorzystuj na ulepszanie uzbrojenia i pancerza lub wydawaj na zakłady w wyścigach konnych, grę w karty, pojedynki na pięści i inne nocne rozrywki.

WKROCZ DO OTWARTEGO, MROCZNEGO ŚWIATA FANTASY
Olbrzymi, otwarty świat Wiedźmina, stworzony z myślą o niekończących się przygodach, wyznacza nowe standardy w zakresie rozmiaru, głębi i złożoności.

  • Podróżuj przez fantastyczny otwarty świat: badaj zapomniane ruiny, jaskinie i wraki okrętów; odwiedzaj miasta, by handlować z kupcami oraz kowalami; poluj na wielkich równinach, w górach i na morzu.
  • Utrzymuj kontakty ze zdradzieckimi generałami, przebiegłymi wiedźmami i zepsutymi członkami rodzin królewskich, by otrzymywać zlecenia na swe usługi.
  • Dokonuj wyborów wykraczających poza prosty podział na dobro i zło, a następnie mierz się z daleko idącymi konsekwencjami.

PODĄŻAJ TROPEM DZIECKA NIESPODZIANKI
Przyjmij najważniejsze w życiu zlecenie i spróbuj odnaleźć swoją przybraną córkę obdarzoną mocą zdolną uratować świat lub pogrążyć go w ruinie.

  • Przemierzaj ogarnięty wojną świat tropem Ciri, w której żyłach płynie Stara Krew, dającą jej wyjątkową moc.
  • Stań do nierównej walki z okrutnymi władcami, duchami dziczy, a nawet grozą z innego wymiaru.
  • Wybierz własną drogę w świecie, który być może nie zasługuje na ratunek.
Cenega
5902367641634
30 Przedmioty

Opis

Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie)
Blu-ray
Platforma (gry)
Xbox Series X
Gatunek
Gra akcji
Wersja językowa
Angielska
Polska
Tryby gry
Singleplayer
Wymagania wiekowe
od18lat
Data premiery
2023-01-26
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.